Konferencja w Krakowie

Zorganizowanie dobrej konferencji jest całkiem trudnym zadaniem. Potrzebne jest tutaj wielkie doświadczenie oraz dodatkowo pomoc innych osób, albowiem sami możemy nie dać rady załatwić wszystkich spraw.

hotel-room-habitacion-de-hotel-valladolid-spain-hdr-3_l

Jednak głównym elementem jest dobra lokalizacja. Idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji będzie Hotel Galaxy****. Jest to bardzo dobry i niezmiernie wyjątkowy hotel umieszczony w centrum Krakowa. Hotel ten posiada wspaniałą salę konferencyjną Galaxy, która zmieści aż 500 osób w układzie teatralnym. Poza tym Hotel Galaxy**** posiada sześć perfekcyjnych sal konferencyjnych, jakie są w stanie zmieścić od 45 do 200 osób. Sale konferencyjne są zaopatrzone w niezwykle nowoczesny oraz dodatkowo zaawansowany technologicznie sprzęt, a oprócz tego sale dysponują profesjonalnymi klimatyzacjami oraz elektroniczne sterowanie oświetleniem, nagłośnienie, projektory multimedialne i wiele, wiele innych.

W owym miejscu warto organizować konferencję bowiem na pewno zarówno my jak również nasi goście nie będziemy zawiedzeni. Pełen profesjonalizm oraz głównie komfort to właśnie to co zapewni nam Hotel Galaxy****.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s