Hotel Andel’s – komfortowy hotel w środku Miasta Królów

Niezaprzeczalnym walorem Hotelu Andel’s jest wyszukany wystrój – intensywne kolory, minimalistyczne formy i fakt, że we wnętrzach pełno jest naturalnego światła. To z kolei jest przyczyną ku temu, że chce się tu zamieszkać! Wszystkie pokoje odurzają światowym poziomem. Podobnie hotelowy launge bar – nie tylko oferowane gościom potrawy są doceniane, również sam lokal dostaje komplementy. Po spotkaniu konferencyjnym można odpocząć w klubie fitness bądź zdecydować się na krajoznawczy spacer po pięknych ulicach Miasta Królów.

29th-floor-pleasures-studio-queen-suite-the-innside-by-melia-the-eurotheum-frankfurt-am-main-germany_l

Miejsce dla biznesu w wysmakowanych wnętrzach

Ujmując w kategorie sale konferencyjne w Krakowie, warto wziąć pod rozwagę także metraż. Hotel Andel’s proponuje gościom wyjątkowe centrum konferencyjne – 5 sal plus zachwycające foyer. Ogółem niemal 500 mkw! Tak wiele przestrzeni wystarczy dla 320 osób, co dobrze się sprawdzi przy dużych konferencjach. Zorganizowanie firmowych eventów umożliwia między innymi zaplecze biurowe. Zaletą sal jest również nowoczesny sprzęt. Hotel Andel’s może reklamować się świetnym usytuowaniem – znajduje się przecież tuż przy dworcach PKP i PKS, chwilę od krakowskiego Rynku. Choć sale konferencyjne w Krakowie cieszą się bezsprzecznym wzięciem organizatorów konferencji, to właśnie pomieszczenia konferencyjne Hotelu Andel’s są miejscem służbowych spotkań.

…A niedaleko – Rynek

Odpowiednia lokalizacja to gwarancja sukcesu! Niezależnie od tego, czy uczestnicy konferencji są z Krakowa czy ledwo co przyjechali do niego służbowo, Hotel Andel’s znajduje się blisko. Zarówno mieszkańcom Krakowa, jak i nietutejszym z łatwością da się go znaleźć. Poza tym położony jest nieopodal wszystkich najważniejszych zabytków Grodu Kraka, co bez wątpienia uraduje gości spoza Krakowa. Stuprocentowo można zapewnić, iż wszystkie ścieżki prowadzą do Andel’sa! Trzeba dodać, iż Andel’s jest laureatem ważnych nagród.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s