Hotel Andel’s – „szczypta” informacji

Hotel Andel’s ma powody ku temu, aby napawać się najlepszym z możliwych usytuowaniem – leży bowiem tuż przy dworcu PKP, chwilę od Starego Miasta. Choć sale konferencyjne w Krakowie cieszą się bezsprzecznym zainteresowaniem wśród organizatorów szkoleń, to właśnie pomieszczenia konferencyjne Hotelu Andel’s stają się sceną firmowych spotkań.

indian-suite-marrakech-morocco-hdr-1_l

Świetna lokalizacja

Świetna lokalizacja to pewność sukcesu! Nieważne, czy partycypanci konferencji są z Krakowa czy dopiero co przyjechali do niego w interesach, Hotel Andel’s znajduje się „pod ręką”, tuż „za rogiem”. Tak Krakowianom, jak i nietutejszym uda się go namierzyć. Dodatkowo usytuowany jest w sąsiedztwie wszystkich najbardziej znanych zabytków Grodu Kraka, co szczególnie ucieszy osoby spoza Grodu Kraka. Śmiało można stwierdzić, iż wszystkie ścieżki zmierzają do Andel’sa! Trzeba dodać, iż hotel jest laureatem prestiżowych nagród.

Stylowy wystrój hotelu, biznesowe przygotowanie

Klasyfikując sale konferencyjne w Krakowie, trzeba brać pod uwagę również przestronność. Hotel Andel’s oddaje gościom przestronne centrum konferencyjne – pięć sal oraz stylowe foyer. Łącznie niemal 500 m2! Tak dużo miejsca przygotowano dla 320 osób, co dobrze się sprawdzi przy dużych eventach. Zorganizowanie konferencji wspomaga też zaplecze biurowe. Walorem sal jest również najnowszy sprzęt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s