Hotel Andel’s – elegancki hotel w centrum Grodu Kraka

Hotel Andel’s ma powody ku temu, aby szczycić się doskonałym położeniem – leży przecież tuż przy dworcu PKP, kilkaset metrów od Starego Miasta. Mimo tego, że sale konferencyjne w Krakowie cieszą się niekwestiononowanym powodzeniem biznesmenów, to właśnie sale w Hotelu Andel’s są sceną firmowych spotkań.

W sercu Grodu Kraka!

Taka lokalizacja to połowa sukcesu! Niezależnie od tego, czy uczestnicy konferencji są z Krakowa czy właśnie przyjechali do niego z delegacją, Hotel Andel’s znajduje się niedaleko. Zarówno Krakowianom, jak i przybyszom uda się go zlokalizować. Ponadto leży w pobliżu wszystkich najważniejszych zabytków miasta, co bez dwóch zdań ucieszy gości spoza Krakowa. Śmiało można powiedzieć, iż krakowskie drogi zmierzają do Andel’sa! Warto dodać, iż Andel’s otrzymał wiele znaczących nagród.

the-bizarre-da-vinci-styled-hotel_l

Ciekawy wystrój hotelu, biznesowe przygotowanie

Ujmując w kategorie sale konferencyjne w Krakowie, warto wziąć pod uwagę również przestrzeń. Hotel Andel’s proponuje gościom przestronne centrum konferencyjne – 5 sal i ze smakiem urządzone foyer. W sumie niemal 500 m2! Tyle miejsca wystarczy dla ponad trzystu uczestników, co świetnie się sprawdzi przy dużych sympozjach. Zorganizowanie spotkań służbowych umożliwia między innymi wyposażenie biurowe. Zaletą sal jest także nowoczesny sprzęt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s